Bilinpa İnşaat Patronline
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
KARŞIYAKA BEST WESTERN PREMIER OTEL
Samsun Towers
Denizli Pamukkale Üniversitesi
Doğa Koleji
Hidden Bay Otel
İzmir Kent Hastanesi
Şanlıurfa
xxx
AVRUPANIN EN İYİ YALITIM MALZEMESİ İZOLUX'E ÖZEL ŞEKERBANK'TA ÖZEL EKO KREDİ %0,50 -----

Gaziosmanpaşa'nın Küçükköy semtinde Karayolları mevkiisinde yeni yapılan devlet hastanesinde yangın çıktı. İtfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı.

Gaziosmanpaşa'nın Küçükköy semtinde Karayolları mevkiisinde yeni yapılan devlet hastanesinde yangın çıktı. Yatakhane bölümünde çıkan yangın hızla hastanenin diğer bölümlerine yayıldı. Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı.

Yangın hastanenenin yakınında bulunan okulu da etkiledi. Okulda öğrenciler tahliye edildi.

Binanın henüz faaliyete geçmemiş olması olası bir faciayı önlerken, yangında binanın bir tarafı tamamen yandı. 300 yataklı hastane, yangın nedeniyle büyük zarar gördü.

HASTANE İŞÇİLERİ: YANGIN, KAYNAK SIRASINDA ÇIKTI

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde yapımı devam eden 10 katlı devlet hastanesindeki yangının, binanın dış cephe kaplaması sırasında yapılan kaynaktan çıktığı ileri sürüldü. Hastanenin birkaç ay sonra hizmete gireceği öğrenildi.

Hastane binasında çalışan işçiler, dış cephede izolasyon yapıldığını ve yangının bu esnada çıktığını söyledi. İşçiler, binaya dolan dumanları görüp dışarı kaçtıklarını belirtti. Bu arada, 10 katlı hastane binasının birkaç ay sonra hizmete gireceği öğrenildi.

 

http://www.haber7.com/haber/20110926/Insaat-halindeki-hastanede-yangin-cikti.php