Bilinpa İnşaat Patronline
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
KARŞIYAKA BEST WESTERN PREMIER OTEL
Samsun Towers
Denizli Pamukkale Üniversitesi
Doğa Koleji
Hidden Bay Otel
İzmir Kent Hastanesi
Şanlıurfa
xxx
AVRUPANIN EN İYİ YALITIM MALZEMESİ İZOLUX'E ÖZEL ŞEKERBANK'TA ÖZEL EKO KREDİ %0,50 -----

Türkiye Büyük Milet Meclisi’nde milletvekillerinin odaları, lojman ve çalışma ofislerin bulunacağı yeni bina inşaatında strafordan kaynaklanan yangın çıktı.

 

29 Aralık 2011, 16:10

 

Türkiye Büyük Milet Meclisi’nde milletvekillerinin odaları, lojman ve çalışma ofislerin bulunacağı yeni bina inşaatında strafordan kaynaklanan yangın çıktı. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken gökyüzü dumanla kaplandı.

TBMM’nin Maliye Bakanlığı tarafında yapımı devam eden yeni bina inşaatının eksi ikinci katında kaynak yapımı sırasında kıvılcımların straforlara sıçraması sonucu küçük çaplı yangın çıktığı öğrenildi. Yangın sonucu oluşan duman kısa sürede gökyüzünü kapladı. Olayın ardından hem Meclis hem de Meclis dışından itfaiye ekipleri ilk müdahaleyi yaptı. Meclis içinde de polis, inşaat çevresinde bulunan basın mensuplarını ve personeli olay yerinden uzaklaştırdı. Olayından ardından inşaat işçileri kısa sürede tahliye edilirken işçilerin yaralanma ve zehirlenme ihtimaline karşılık Meclis içinden ve dışarıdan gelen ambulans ekipleri hazır bekletildi. Meclis içinde bulunan personel de yangını meraklı gözlerle izledi. Yangın sonucunda ölen ya da yaralanan olmazken, binada bulanan inşaat işçilerinin çalışmayı sürdürdükleri görüldü.

 

 http://www.haberler.gen.al/2011-12-29/mecliste-yangin-panigi/